Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. poszukuje na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Twój zakres obowiązków:

  • Medyczna opieka nad pacjentami
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa pacjentów
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji
  • Wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z pacjentem

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego 1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video