Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. poszukuje na stanowisko:

DYREKTOR FINANSOWY/GŁÓWNY KSIĘGOWY

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie gospodarki finansowej oraz bieżąca analiza stanu finansowego Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Nadzór nad zabezpieczeniem majątku Spółki, analiza kosztów,
  • Zapewnienie terminowego wykonywania prac księgowych,
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową sprawozdawczością i rozliczeniami finansowo-księgowymi,
  • Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
  • Kontrola nad terminową windykacją należności oraz spłatą zobowiązań,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( URZĄD SKARBOWY, ZUS, NFZ, BANK)
  • Opracowywanie sprawozdań finansowych,
  • Odpowiedzialność za organizację pracy,
  • Wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie zawodowe, co najmniej 5 lat udokumentowanej pracy w księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • Odpowiedzialność i samodzielność za powierzone zadania.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego 1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video