Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

Jak wiecie trwa nasz konkurs pn. POCIĄG DO ZDROJU.
Każdy kolejny weekend to nowi zwycięzcy!

Specjalnie dla Was już dziś ruszamy z następnym
konkursem wakacyjnym – WEEKEND DLA ZDROWIA.

Odpowiedz prawidłowo na 3 pytania i wygraj Voucher na weekend
dla dwóch osób w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA.
Zapewniamy zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz zabiegi.
Szczegóły w regulaminie konkursu. Zapraszamy !!!!!


voucher 1wzor

 

Regulamin konkursu pn. WEEKEND DLA ZDROWIA.

1. Organizatorem konkursu pn. WEEKEND DLA ZDROWIA jest UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju, 28-100, ul. F. Rzewuskiego 1

2. Nagrodą w konkursie jest Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA o szacowanej sumarycznej wartości 980 zł. Pobyt zostanie zrealizowany w roku 2018 i obejmuje zakwaterowanie (w pokoju dwuosobowym), zabiegi (po 4 dla każdej z osób: masaż Hydro-jet, Kąpiel tlen. Ozonowo-perełkowa, Masaż z podczerwienią oraz Masaż podwodny) oraz pełne wyżywienie od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę, w ustalonym  wspólnie pomiędzy Zwycięzcą a Organizatorem terminie.

3. Konkurs zostaje ogłoszony w na stronie internetowej - www.uzdrowiskobusko.pl, profilu Organizatora - facebook.com/ubzpl oraz ewentualnie w innych mediach - o czym decyduje Organizator.

4. Konkurs zostaje ogłoszony w związku z uruchomieniem wakacyjnego połączenia kolejowego relacji Kielce – Busko-Zdrój i trwa od 16 lipca do 2 września 2018, czyli do dnia zawieszenia w/wym. połączenia kolejowego.

5. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób pełnoletnich z wyłączeniem pracowników UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

6. W celu wzięcia udziału w konkursie pn. WEEKEND DLA ZDROWIA należy w okresie pomiędzy 16 lipca a 2 września 2018 przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prawidłowe odpowiedzi (z zachowaniem kolejności odpowiedzi) na trzy następujące pytania:

a) Wymień nazwy co najmniej dwóch obiektów (spośród sanatoriów i szpitali) wchodzących w skład UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.
b) Z jakich unikalnych wód leczniczych słynie buskie Uzdrowisko.
c) Jak nazywa się Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu, działający w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA w Busku-Zdroju.

7. Uczestnik konkursu przesyłając tylko jeden raz odpowiedzi na powyższe pytania zobowiązuje się udostępnić na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. własny kontakt e-mailowy, swoje imię i nazwisko oraz miejscowość swojego zamieszkania. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Organizatora konkursu na drodze losowania spośród osób, których prawidłowe odpowiedzi zostały odebrane na w/wym. adres e-mail.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 2 września 2018, jednak nie później niż w terminie do 10 września 2018, a informacja w tym zakresie wraz z informacją o Zwycięzcy (z zachowaniem przepisów o ochronie danych osobowych) zostanie opublikowana na stronie internetowej - www.uzdrowiskobusko.pl oraz profilu Organizatora - facebook.com/ubzpl. Organizator opublikuje imię Zwycięzcy konkursu oraz nazwę miejscowości z której Zwycięzca pochodzi. Zostanie on poinformowany o wygranej drogą elektroniczną (na udostępniony przez siebie adres e-mail).

9. Informacja o Zwycięzcy konkursu zostanie niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu  przekazana do Działu Sprzedaży Usług Lecznictwa i Planowania Zabiegów UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. Dział ten skontaktuje się ze Zwycięzcą na wskazany przez niego nr telefonu, celem wspólnego ustalenia terminu pobytu/odbioru nagrody.  Zwycięzca wraz z drugą – towarzyszącą osobą (pobyt dla dwóch osób) przyjeżdża w ustalonym terminie oraz potwierdza pisemnie w Recepcji Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA odbiór nagrody. Wszelkie dalsze ustalenia i formalności dotyczące pobytu WEEKEND DLA ZDROWIA Zwycięzca ustala w w/wym. Recepcji.

10. Zwycięzca konkursu może zostać poproszony o wspólne zdjęcie wraz z wyeksponowanym Voucherem przy Recepcji lub przed obiektem, oraz o zgodę na wykorzystanie wizerunku przez UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. do celów informacyjnych i promocyjnych Spółki w związku z konkursem WEEKEND DLA ZDROWIA. Odmowa zwycięzcy w zakresie zgody na wykorzystanie jego wizerunku nie ma wpływu na pozostałe zapisy niniejszego regulaminu.

11. Jeżeli kontakt ze Zwycięzcą z przyczyn niezależnych od Organizatora okaże się niemożliwy przez okres 30 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu nagroda w konkursie zostaje anulowana, a Zwycięzca nie może dochodzić z tego tytułu żadnych roszczeń wobec Organizatora.

12. Każda osoba decydująca się na udział w konkursie WEEKEND DLA ZDROWIA akceptuje zapisy niniejszego regulaminu.

 

Regulamin konkursu zatwierdzony przez Zarząd UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A dnia 12 lipca 2018.