Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

 0905

Za nami dziesiąte, a więc jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach. Nasze Uzdrowisko również w tym roku aktywnie uczestniczyło w wydarzeniu. Tym razem mieliśmy do dyspozycji znacznie większe niż zazwyczaj stoisko, o powierzchni aż 32 m2 - co wydatnie przełożyło się na jego charakter. Bogata oferta z zakresu rehabilitacji, propozycje pobytów leczniczych w sanatoriach i szpitalach Spółki a także naturalne produkty Uzdrowiska - woda mineralna „Buskowianka-Zdrój” czy „Słoneczne Kosmetyki” jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Elementem, który przyciągał jak magnes na stoisko UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. było zaprezentowanie próbki możliwości Ośrodka Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu ANTHROPOS – działającego w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA.

Dzięki naszym Fizjoterapeutom przybyli Goście zapoznawali się z najnowszymi zdobyczami techniki, w które w trosce o Pacjenta został wyposażony Ośrodek ANTHROPOS. Wśród dostępnych urządzeń znalazły się: EKSO (EGZOSZKIELET), KINECT (wykorzystujący wirtualną rzeczywistość) oraz Platformy ALFA i GAMMA (służące do oceny treningu równowagi chodu na  stabilnym i niestabilnym podłożu). Szczególną uwagę zwracał wymieniony wcześniej EGZOSZKIELET, który jest tzw. bionicznym szkieletem służącym do nauki i reedukacji chodu. Urządzenie dedykowane jest głównie rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych. Z możliwości zgromadzonego na stoisku sprzętu chętnie korzystali nasi Goście, którzy podkreślali nowatorskie podejście Uzdrowiska do procesu rehabilitacji.   Niezwykle miłym akcentem i potwierdzeniem wysokiej jakości oferty Uzdrowiska oraz atrakcyjnej formy jej prezentacji była nagroda, jaką otrzymaliśmy za NAJCIEKAWSZE STOISKO.

PSX 20180427 105353

Z rąk organizatorów odebrał ją Pan Wojciech Legawiec – Prezes Zarządu UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka ANTHROPOS w Busku-Zdroju, oferującego zarówno dedykowane Turnusy Rehabilitacyjne jak również pakiety stanowiące doskonałe uzupełnienie kuracji w naszym Uzdrowisku. TU NAJNOWSZA TECHNIKA WSPIERA NASZE BLISKO 200-LETNIE DOŚWIADCZENIE.

Więcej szczegółów na stronie www.anthropos.com.pl

 Fot. z wręczenia nagrody - udostępniona przez organizatora Targów.