Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

krystynamalelogo

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. w ramach DNI OTWARTYCH Funduszy Europejskich zaprasza dnia 11.05.2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 do Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna":

1. W Ośrodku ATHROPOS udostępniamy Państwu z trzy platformy (alfa, gamma i sigma) które służą do oceny treningu równowagi chodu na stabilnym lub niestabilnym podłożu. Proponujemy również skorzystanie z urządzenia KINECT. Jest to koncepcja nowoczesnej rehabilitacji i diagnostyki w wirtualnej rzeczywistości, łącząca klasyczne, sprawdzone metody terapeutyczne i pomiarowe z możliwościami nowoczesnej technologii.

2. W Sali Rehabilitacyjnej nr 52 pod okiem Fizjoterapeutów zapraszamy do ćwiczeń na Bieżni Zebris, która jest kompleksowym urządzeniem służącym do obiektywnej oceny i treningu chodu oraz prawidłowej postawy. 

3. W KRYSTYNIE Będzie można również skorzystać z masażu HYDRO-JET, który działa regenerująco, rozluźniająco i odprężająco. Zalecany w chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, dyskopatii, oraz przy zespołach bólowych kręgosłupa.

alfagamma
zebris
hydro jet

kinectmale
To już V edycja ogólnopolskiej akcji pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, który realizuje zadania Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym.

GALERIA