Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja


DobajProf. Robert Rejdak

Za nami kolejna edycja konkursu HIPOKRATES ŚWIĘTOKRZYSKI, w którym wybrani zostali najlepsi Pracownicy Służby Zdrowia w regionie. Miło nam poinformować, że w specjalizacjach Kardiologia oraz Okulistyka zwyciężyli lekarze związani z naszym Uzdrowiskiem. Przybliżamy ich sylwetki.

Prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak – zwycięzca konkursu HIPOKRATES ŚWIĘTOKRZYSKI w kategorii OKULISTYKA.
Pan Profesor jest Kierownikiem Kliniki Okulistyki Ogólnej z Pododdziałem Okulistyki Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Współpracuje ze Specjalistycznym Szpitalem Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym GÓRKA w Busku-Zdroju w ramach działającego tam od 2017 roku Oddziału Okulistycznego, gdzie wykonuje zabiegi usunięcia zaćmy. Dyplom lekarski zdobył w 1995 roku, zaś tytuł profesora nauk medycznych otrzymał w roku 2013. Odbył szereg staży zagranicznych, gdzie w ciągu wielu kolejnych lat doskonalił swój warsztat medyczny. Pan Profesor to autor wielu uznanych i cenionych publikacji naukowych, zarówno w czasopismach krajowych jak i zagranicznych. W pracy klinicznej i badawczej specjalizuje się w diagnostyce i chirurgicznym leczeniu urazów gałki ocznej. Jest m.in. wykładowcą i koordynatorem szkolenia praktycznego z zakresu chirurgii witreoretinalnej Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów w Okulistyce w szwajcarskim
Lugano oraz zastępcą redaktora naczelnego czasopisma „Ophthalmology Journal”
Więcej o Oddz. Okulistycznym w Szpitalu GÓRKA 


Lek. med. Łukasz Dobaj – zwycięzca konkursu HIPOKRATES ŚWIĘTOKRZYSKI w kategorii KARDIOLOGIA.
Pan doktor od sierpnia 2017 roku jest Kierownikiem Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA w Busku-Zdroju. Wcześniej od 7 lat związany z Oddziałem Rehabilitacji Kardiologicznej jako samodzielny dyżurant. Pracuje w zawodzie od 11 lat. W okresie 2007 do 2017 asystent w Klinice Kardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii w Kielcach. Prowadzi też własną praktykę kardiologiczną w Kielcach i licznych ośrodkach na terenie powiatu kieleckiego i buskiego.
Więcej o Oddz. Kardiologii Uzdrowiskowego Szpitala KRYSTYNA

Wszystkim, którzy wsparli swoimi głosami lekarzy z UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. dziękujemy.